تماس با ما

ما در ای تی مارکت مشتاقانه آماده شنیدن نقطه نظرات و پیشنهادات شما هستیم علاوه بر این در صورتی که نیاز شما از طریق صفحات پیشتیبانی و سرویس‌های خدمات به مشتریان ای تی مارکت بر طرف نشد، می‌توانید از طریق روش‌های زیر با کارشناسان ای تی مارکت تماس بگیرید.

سوالات پرتکرار

نحوه سفارش کالا در ای تی مارکت چگونه است؟

سفارش کالا در ای تی مارکت ، به صورت اینترنتی و غیر حضوری بوده و طبق ضوابط مندرج در رویه سفارش کالا انجام می‌پذیرد . برای اطلاع دقیقتر از نحوه سفارش کالا و پرداخت وجه می‌توانید به صفحه " رویه سفارش کالا در ای تی مارکت " مراجعه کنید .

آیا امکان خرید حضوری و یا مشاهده محصول در محل شرکت وجود دارد؟

خیر ، ای تی مارکت با رعایت حقوق مصرف کننده و در جهت تسهیل فرایند خرید غیر حضوری ضوابط و مراحل سفارش ، ارسال و بازگشت کالا را به گونه ای طراحی کرده تا مصرف کننده بتواند پروسه خرید مشابه با خرید حضوری و با مزایای بیشتر داشته باشد . از این رو در هیچ صورتی امکان خرید حضوری از دفتر مرکزی ای تی مارکت وجود ندارد.

پیگیری وضعیت ارسال مرسوله به چه صورت است؟

برای پیگیری وضعیت ارسال مرسوله ، با مراجعه به پنل کاربری خود می‌توانید وضعیت مرسوله خود را بررسی کنید. بسته به نحوه ارسال کالا کد رهگیری مرسوله نمایان می‌شود و از طریق شرکت مربوطه قابل پیگیری است . اگر مرسوله شما توسط پیک ای تی مارکت ارسال شده و در مدت معین به دست شما نرسیده است می‌توانید با تماس تلفنی یا گزینه پیگیری سفارش از طریق پنل خود از وضعیت مرسوله آگاه شوید.
 • آدرس تهران ، خیابان انقلاب ، مجتمع فروزنده
 • تلفن
  09134742016 ساعات کاری 10:00-19:00
 • ایمیل پشتیبانی info@et-market.ir
تماس با ما

  ای تی مارکت در اینستاگرام

  دسته بندی

  اتومبیل رانی
  اهلی
  ترانه‌سرا
  تصویر هنری
  تهیه کننده
  حیوانات
  خواننده
  خوراک اصلی
  خوراکی
  دیجیتال
  روزنامه نگار
  زمینی
  زن
  زن
  سبک
  سریال
  سلاح
  سینما
  شهر
  عوامل
  فیزیک‌دان
  فیلسوف
  کارتن
  کارگردان
  کیهان‌شناس
  گروه
  مدل
  مدلینگ
  مرد
  منظره
  موسیقی
  نخبه
  نظامی
  نویسنده
  نویسنده
  هنرپیشه
  وحشی
  ورزشی
  وسیله نقلیه

  دسته بندی دیگر