10 تا از بهترین کارتون های سریالی که تابحال ساخته شده اند

یکی از حقایقی که باید بپذیریم این است که نه تنها کودکان، بلکه افراد بزرگ سال هم به دیدن کارتون علاقه دارند و از آن حسابی لذت می برند! بنابراین حدس می زنیم آشنایی با بهترین کارتون های جهان که طرفداران زیادی دارند، برای شما هم شگفت انگیز خواهد بود.

پرواز همای خواننده موسیقی سنتی

پرواز هُمای یکی از هنرمندان عرصه موسیقی و خواننده سنتی، نوازنده، آهنگساز، ترانه‌ سرا و شاعر ایرانی که همراه گروه پُر آوازه موسیقی “مستان”، که اغلب سازهای سنتی در آن نواخته می شود، در اقصی نقاط کشور، کنسرت های بی نظیری را برپا کرده است.

جالب ترین نقاشی های جهان کدامند؟

هنرمندان در سراسر دنیا برای بیان سخنان و اهداف خود روشی خاص را در نظر می گیرند.

بنا بر نوع حوزه فعالیتشان شیوه ای متفاوت را در جهت ابراز احساسات درونی خود به کار می بندند. به طور مثال کارگردان با ساخت فیلم ، شاعر با سرودن غزلی ناب ، نویسنده در رقص لغات بر صفحات کاغذ و نقاشان تابلویی اسرارآمیز را پدید می آورند. شاید در میان همه هنرمندان نقاش ها رابطه عجیب تری با جهان پیرامون شان برقرار می کنند.

  • دانیال حیدری
  • 2021-08-18
جعبه گشایی ال جی جی 7 تین‌کیو (LG G7 ThinQ)

در این مطلب یک ویدیوی جعبه گشایی ال جی جی 7 تین‌کیو (LG G7 ThinQ) را برای شما آماده کرده‌ایم تا از نزدیک با جزئیات بسته‌بندی پرچمدار جدید ال‌جی آشنا شوید؛ بنابراین در ادامه حتما با ای تی مارکت همراه باشید.

قدرت نمایی ال جی وی 40 (LG V40) با 5 دوربین

گوشی ال جی وی 40 (LG V40) با 5 دوربین در بازار موبایل خودنمایی خواهد کرد. ال جی در حال توسعه پرچمدار جدید خود است و این طور که به نظر می‌رسد، قصد دارد ویژگی‌های جذابی را به آن اضافه کند.ال جی وی 40 در بخش دوربین ارتقا خوبی خواهد داشت. 5 سنسور دوربین در این دستگاه […]

2001: اودیسه فضایی و بیان برخی واقعیات

در این مقاله قصد داریم به ‌بررسی و بیان برخی نکات جالب یکی از شاهکار‌های تاریخ سینما یعنی فیلم ۲۰۰۱: یک اودیسه‌ فضایی ساخته استنلی کوبریک بپردازیم. با ما همراه باشید

0